Lasery IPL - Beauty EQUIPMENT Urządzenia do depilacji laserowej

Lasery IPL

Urządzenia IPL/Lasery do depilacji

IPL czyli Intense Pulse Light to urządzenia głównie używane do fotoepilacji czyli do usuwania owłosienia. Dzięki zastosowaniu filtrów urządzenia posiadają również inne możliwości: usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie skóry, redukcja przebarwień, leczenie trądziku. Jest to podstawowy sprzęt do depilacji, wymaga 8-12 powtórzeń w serii. Zabiegi mogą być odczuwalne.

Rozszerzeniem systemu IPL jest E-Light. Jest to połączenie technologii IPL z RF, czyli falami radiowymi w jednym urządzeniu. Dzięki temu zabiegi są bardziej skuteczne i mniej odczuwalne.

Technologia SHR jest najnowszą odsłoną techonologii IPL i wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu fotodepilacji. Fotodepilacja SHR jest skuteczna dzięki zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą nakładających się impulsów. Niewątpliwą zaletą jest bezbolesność zabiegu. 

Laser diodowy jest urządzeniem, którego główną cechą jest generowanie wiązki promieni o ściśle określonej długości fali, która wynosi 810nm. Wiązka lasera o dokładnie takiej długości oddziałuje tylko na melaninę zawartą w mieszkach włosowych, omijając równocześnie pozostałe tkanki znajdujące się w zasięgu wiązki lasera. Zabiegi depilacji laserem diodowym to najbardziej skuteczna metoda pozbywania się owłosienia. Zabiegi są przy tym bezbolesne.

IPL + RF. Laser do fotoepilacji. Wykorzystuje 2 technologie IPL (energię świetlną) i RF (falę radiową), które w połączeniu dają świetne efekty.

IPL + RF+ SHR. Urządzenie oprócz technologii IPL+ RF wykorzystuje, nowość na rynku kosmetologii estetycznej, technologię SHR

Laser diodowy 808 nm. Najskuteczniejsza metoda depilacji. Efekt po paru zabiegach.

SHR- urządzenie głównie przeznaczone do fotodepilacji 

Kombajn kosmetyczny. Zabiegi fotodepilacji SHR, Nd Yag i RF Fal radiowych

Call Now ButtonZadzwoń