O nas - Beauty EQUIPMENT

O nas

O nas

W branży Beauty działamy od 4 lat. Rozpoczynaliśmy jako Salon Kosmetologii, więc z doświadczenia wiemy jakie usługi i jakie urządzenia są najbardziej pożądane przez Klientki. Preferencje zmieniają się dość szybko, jednak potrzeby pozostają te same. Każdy chce wyglądać pięknie i młodo 🙂 . Budując naszą ofertę skupiamy się przede wszystkim na oferowaniu urządzeń, które pomogą w zwiększeniu Państwa przychodów, jak też budowaniu prestiżu Waszych salonów.  Z roku na rok zauważalny jest podział na salony kosmetyczne, gdzie wykonuje się głównie podstawowe zabiegi typu manicure, makijaż, podstawowe zabiegi na twarz. Na drugim biegunie są salony, które chcą się rozwijać, oferować Klientkom zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii, których skuteczność jest wysoka. Jeżeli zależy Ci, aby być w tej drugiej grupie to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Najważniejsze w prowadzeniu salonu branży beauty jest dbanie o jakość oraz atrakcyjna, podążająca za trendami oferta zabiegowa. Budując naszą ofertę skupiamy się przede wszystkim na wyselekcjonowanych urządzeniach o doskonałych parametrach i atrakcyjnej cenie. To najwazniejsze cechy, które pozwolą Wam osiągać i przekraczać zamierzone cele.

Nasza oferta skierowana jest do salonów, które już istnieją, jak też salonów nowopowstających. Na bazie bogatego doświadczenia jesteśmy w stanie określić jakie urządzenia przełożą się na Państwa doskonałe wyniki. Szkolenia, które przy zakupie sprzętu są bezpłatne, pomogą Wam w pełni skorzystać ze wszystkich funkcji urządzeń. Dzięki czemu nawet osoby z niewielkim doświadczeniem doskonale poradzą sobie z ich obsługą. Oprócz tego pomagamy przy finansowaniu zakupu urządzeń.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości, lub po prostu chcą o coś zapytać zapraszamy do kontaktu z nami.

Pozdrawiamy,

Zespół “Beauty Equipment”

Call Now ButtonZadzwoń