Otwórz salon - Beauty EQUIPMENT

Rozpocznij swój Biznes

Otwarcie własnego salonu to nie lada wyzwanie. Zaczynając od znalezienia odpowiedniej lokalizacji, załatwieniu dokumentacji czy też założenia działalności w Urzędach. 

Następnie należy pomyśleć o usługach, które chcemy mieć w swoim salonie. Ważne, aby było ich jak najwięcej, dlatego też należy tak dobrać urządzenia do salonu, aby ich koszt nie był zbyt wysoki, a ilość usług wykonywanych za ich pomocą była możliwie jak największa i jak najbardziej rentowna.

Specjalnie dla osób o takich oczekiwaniach przygotowaliśmy pakiet urządzeń BeautySTART.

W skład takiego pakietu wchodzi wyposażenie jednogabinetowego salonu:

Powyższe urządzenia można zmieścić już w gabinecie o pow. 15m2. Dzięki urządzeniom jesteśmy w stanie wykonywać podstawowe zabiegi typu peeling kawitacyjny czy oczyszczanie wodorowe, ale także bardziej zaawansowane zabiegi jak depilacja ciała, Thermalifting falami radiowymi, likwidacja tatuaży, likwidacja przebarwień, trądziku, zabiegi Black Doll, czy coraz bardziej popularne zabiegi modelowania sylwetki takie jak masaż podciśnieniowy, liposukcja kawitacyjna Ogółem jest to 20 rodzajów zabiegów.

Rentowność tych zabiegów jest na poziomie 90%!

Taki zestaw startowy może być Twój za 30 000 zł!

Oszczędność w porównaniu do zakupu tych urządzeń oddzielnie to 5000 zł, które można przeznaczyć na przygotowanie lokalu i zakup pierwszych kosmetyków.

Jeżeli chcą Państwo jak najmniej angażować swoje środki warto zastanowić się nad leasingiem. Rata miesięczna takiego zestawu wynosi tylko ok. 750 zł!

Mamy również praktykę w przygotowywaniu ofert pod różnego rodzaju dotacje: z Urzędu pracy, Funduszy Europejskich lub Funduszy celowych.

Oczywiście zestaw można modyfikować. Prosimy o kontakt w celu ustalenia odpowiedniego zestawu i jego ceny.

Coraz częściej urządzeniem wybieranym do depilacji są lasery diodowe. Posiadamy kilka rodzajów w ofercie, także wymiana w zestawie urządzenia do depilacji nie musi się wiązać z dodatkowymi kosztami.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. 

tel. 730-209-749

sklep@be24.com.pl

Dowolnie urządź swój salon.

Swój nowy salon możesz urządzić jak chcesz. 

Możesz kupić od nas tylko promocyjny pakiet urządzeń,

Możesz też otrzymać zestaw wytycznych i wymagań co do otwarcia nowego salonu, który poprowadzi Cię przez gąszcz spraw urzędowych, jak też tych związanych z ofertą zabiegową.

 

Jeżeli nie wiesz, które rozwiązanie będzie najlepsze, skontaktuj się z nami, aby to przedyskutować. 

Zadzwoń